СФНУ
2
Роки досвіду
2
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
7068
Останній візит на сайт
сьогодні
Ласкаво просимо! Я — Євген Бондарев, ваш надійний ріелтор у Києві.

Якщо ви шукаєте професіонала, який з легкістю знайде для вас ідеальне житло або вигідно продасть вашу нерухомість — ви потрапили за адресою. Я спеціалізуюсь на ринку житлової нерухомості в Києві.

В мене Індивідуальний підхід: Кожна угода є унікальною, і я впевнений, що правильний підхід до кожного клієнта — запорука успішного результату.

Підтримка на всіх етапах: Я супроводжую вас від першого дзвінка до завершення угоди. Неважливо, чи шукаєте ви квартиру для оренди, купуєте перше житло або плануєте продати свою нерухомість — я допоможу вам розібратися в документах, перевірити юридичну чистоту та забезпечу безпеку угоди.

Гарантія надійності: Я співпрацюю тільки з перевіреними забудовниками, власниками та юридичними консультантами, щоб ваші інтереси були захищені на кожному кроці.

Я завжди на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання, допомогти з вибором, підібрати оптимальні варіанти. Моя мета — зробити процес купівлі або продажу максимально простим, безпечним і вигідним для вас.

Мої послуги:

Купівля, продаж та оренда житла.

Юридична консультація щодо угод з нерухомістю.

Оцінка ринкової вартості нерухомості.

Супровід угод "під ключ".

Якщо ви хочете дізнатися більше або записатися на консультацію, не соромтеся звертатися! Я завжди радий допомогти і готовий зробити вашу угоду з нерухомістю успішною.

Продаж квартир (6)

  • BALENA
    151 000 $
    2 188 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 67-Г

    єОселя єВідновлення Відеотур Нивки Ґалаґани
    ЖК Нивки-Парк
    2 кімнати
    69 / 45 / 12 м²
    поверх 2 з 17
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Нивки Парк. Метро — 5 хв пішки. Площа 69 м², 2 поверх. Зручне планування: — кухня-вітальня — 2 окремі кімнати — 2 санвузли Квартира з ремонтом — можна одразу заїжджати. Нічого доробляти не потрібно. Будинок: — закрита територія — охорона — магазини, садочки, все поруч Поруч парк Нивки — можна гуляти, спорт, відпочинок. Підійде: — для сім’ї — або під оренду (добре здається через метро) Ціна: 151 000 $ Комісія 4% 📞 Дзвоніть — покажу квартиру № 213-178-125
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • BALENA
    106 000 $
    1 876 $/м²

    Юрія Кондратюка вул., 7

    2 кімнати
    57 / 37 / 14 м²
    поверх 11 з 25
    сьогодні
    2-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Міністерський | 56.5 м² | без комісії Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Міністерський, вул. Юрія Кондратюка, 7. 📐 Площа: 56.5 м² 🏢 Поверх: 11/25 🏗 Будинок: монолітно-каркасний ✅ Переваги квартири: — Зручне планування: спальня + дитяча + кухня-студія — Повністю укомплектована меблями та технікою — Квартира в хорошому стані, готова до заселення — Простора гардеробна + балкон — санвузол 📍 Локація: — Закрита територія, охорона, консьєрж — Поруч магазини, школи, садки, паркова зона — Зручне транспортне сполучення 💡 Підійде: — для життя — під оренду (готовий варіант без додаткових витрат) ⚠️ Умови: — Без комісії для покупця — Документи готові до уго...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • BALENA
    429 400 $
    3 810 $/м²

    Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), (Будинок 3)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Палац Україна Нижній Печерськ ЖК TRIIINITY
    3 кімнати
    113 / 41 / 33 м²
    поверх 13 з 23
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продається 3-кімнатна квартира в ЖК TRIIINITY на Печерську. Будинок вже введений — можна заходити на ремонт. Площа 113 м², 13 поверх. Зручне планування: — кухня-вітальня ~33 м² — 2 окремі спальні — гардеробна — 2 санвузли — лоджія Квартира світла, багато вікон. Стан після будівельників — можна зробити під себе без переробок. Сам ЖК норм рівня: — закрита територія — двір без машин — підземний паркінг — спортзал, зони відпочинку Локація — Печерськ, поруч все: метро, Ocean Plaza, ресторани. Підійде: — для сім’ї — або під інвестицію (здача завжди заходить) Ціна: 429 400 $ Без комісії 📞 Дзвоніть — покажу в зручний час 👉 Є ще варіанти в цьому ЖК — можу показати одразу кілька
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • BALENA
    206 280 $
    3 600 $/м²

    Набережно-Хрещатицька вул., 21

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Контрактова площа Поділ ЖК Illinsky House
    1 кімната
    57 / 20 / 24 м²
    поверх 2 з 8
    2024 рік побудови
    сьогодні
    💎 Квартира, яка відчувається як рівень 1-кімнатна квартира у клубному будинку Illinsky House — у самому серці Подолу. 👉 Це не просто квадратні метри — це стиль життя в історичному центрі Києва. 📍 Локація, яка не потребує реклами ✔ Поділ — найатмосферніший район Києва ✔ ресторани, кав’ярні, набережна — все поруч ✔ стабільний попит на оренду 👉 тут хочуть жити і завжди будуть орендарі 🏢 Параметри: ✔ 57,3 м² ✔ 2 поверх (комфортний і затребуваний) ✔ кухня-вітальня 24,7 м² ✔ спальня 15 м² ✔ панорамні вікна ✔ балкон / тераса 💡 Формат використання: 👉 для себе: затишна квартира в центрі з атмосферою Подолу 👉 під інвестицію: оренда $900–1300 / місяць 🏗 Переваги комплексу: ✔ клубний формат...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • BALENA
    280 000 $
    4 516 $/м²

    Іоанна Павла II вул. (Патріса Лумумби), (Будинок 3)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Звіринецька Нижній Печерськ ЖК Taryan Towers
    1 кімната
    62 / 20 / 27 м²
    поверх 24 з 31
    2023 рік побудови
    сьогодні
    💎 Видова квартира у Taryan Towers | 24 поверх | Башта №3 | Без комісії Пропонується стильна 1-кімнатна квартира у преміальному комплексі Taryan Towers. 📍 Башта №3, 24 поверх — відкривається панорамний вид на центр Києва. Ідеальний варіант як для комфортного життя, так і для інвестиції у престижну нерухомість столиці. 📐 Характеристики квартири ▪️ Тип планування — 1A ▪️ Поверх — 24 ▪️ Функціональне планування ▪️ Простора кухня-вітальня ▪️ Окрема спальня ▪️ Гардеробна ▪️ Панорамні вікна 💰 Ціна — 280 000 $ ✔ Без комісії для покупця 🏙 Переваги комплексу Taryan Towers — один із найвідоміших luxury-комплексів Києва. У комплексі: 🏊 басейн на даху 🌳 Sky Park — парк на висоті 💪 фітнес-клуб...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • BALENA
    365 000 $
    2 920 $/м²

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 28

    4 кімнати
    125 / 75 / 30 м²
    поверх 2 з 4
    сьогодні
    Готовий бізнес | 4 апартаменти | центр | дохід $2800/міс Опис: Продається готовий орендний бізнес у центрі Києва. 4 окремі апартаменти на Великій Васильківській. Загальна площа — 125 м², 2 поверх. Кожен апартамент: — окремий вхід — кухня — санвузол — повністю укомплектований 👉 можна одразу здавати, нічого робити не потрібно 💰 По цифрам: — зараз: ~$2800/міс — до війни: $3500–5000 👉 об’єкт уже працює і приносить гроші Локація топ: центр, метро поруч, завжди є попит добре заходить під подобову і довгу оренду Підійде: — для інвестора — або як готовий бізнес Ціна: 365 000 $ Без комісії 📞 Дзвоніть — покажу і розкажу по цифрах
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.